זה קורא קורה באמת!

תמונות, כתבות, מכתבי תודה, הרצאות

לאן נעלמו 7 השנים שלא יחזרו לעולם?

היה זה כשהילד היה בן 7. המלמד קרא לי וסיפר לי על הקושי של הילד לקרוא. אנא, הוא ביקש ממני, קח אותו למכון הקריאה, הוא חייב להתקדם בקריאה. אני מוכן לדאוג למימון חלקי. הוא חייב, כך התחנן המלמד. לצערי ולבושתי הדחקתי את העניין, התעלמתי מצלצולי הפעמון הצורמני וסתמתי את האוזניים באטמי פלדה. והתוצאה לפניך: הבחור בן 14, הפסיד את שנותיו היקרות והכי חשובות בחייו. הנה הוא כאן. עכשיו אני מבין שהוא צריך להיכנס וללמוד מהתחלה. קמץ א' ופתח ב' וכן הלאה.

נתון מדאיג: השלכותיו של נגיף הקורונה על הילדים לטווח ארוך

הנזק שנגרם לילדים שחיים ללא מסגרת הוא גדול", מסביר הרב אפרים שבדרון. "אחרי שכל כך הרבה שנים התרגלנו לחיות עם מסגרת. המעבר החד שנמשך למשך תקופה ארוכה מאוד הורס את התנהגות הילדים. הם לא הולכים לישון בזמן, לא קמים בזמן, נמצאים ברוב היום בבית מחוסרי הנעה לפעילות ומשועממים".

זה מה שהורים חכמים עושים

מכון מקראות פועל מעל 30 שנה והפך בשנים האחרונות למותג מצליח עם תוצאות מדהימות ואחוזי הצלחה גבוהות במיוחד. במכון מקראות למדו קריאה בהצלחה מאות ואלפי ילדים ובני נוער וגם מבוגרים שהתקשו בקריאה וניסו הרבה מכונים ומסגרות ללא הצלחה. מכון מקראות מבוסס על שיטת ברנשטיין הוותיקה והידועה ומשלב שיטות נוספות ומפותחות הנותנות מענה גם לתלמידים מתקשים במיוחד והסובלים מדיסלקציה.

מכון מקראות בצל הקורונה

במכון מקראות לומדים ילדים ומבוגרים אשר לא הצליחו ללמוד קריאה. מתוכם יש כאלו אשר שנים רבות ניסו את הכל, וכאן במכון מקראות הם מתקדמים יפה. הרב אפרים שבדרון מסביר ומבקש מכל ההורים לעמוד על המשמר שהילדים ילמדו וישננו בכל יום לפחות חצי שעה על מנת להמשיך את ההתקדמות. מכון מקראות מבוסס על שיטת ברנשטיין הוותיקה והידועה ומשלב שיטות נוספות ומפותחות הנותנות מענה גם למתקשים במיוחד

הזמנת הרצאה שתעשיר אותכם-

טופס הרשמה

למפגש ייעוץ ומבדק

מה במבדק:

התפתחות, בדיקה מקצועית של מיקוד ראיה, שמיעה, שיום ושליפה,

 המבדק עולה 300 שקל. 

יש להגיע עם ההורים או אחד מהם

תודה
על
פנייתכם

הטופס נשלח בהצלחה
וניצור אתכם קשר בעז"ה בהקדם האפשרי